HomeAktualnościKwietniki wiszące Duo Flor.

Kwietniki wiszące Duo Flor.

Kwietnik DUOFLOR to znakomity kwietnik, który pozwoli nam wprowadzić kolorowe kwiaty na polskie latarnie znajdujące się na rynkach, deptakach i innych placach miejskich. 

  

Coraz częściej możemy spotkać w naszych miastach próby udekorowania latarni miejskich na różne sposoby:

  • ample wiszące, 
  • doniczki na łańcuszkach,
  • doniczki w koszykach,

Każde rozwiązanie które pomoże wprowadzić choć by odrobinę kwiatów zasługuje na pochwałę, lecz powinniśmy wybierać takie rozwiązania które zagwarantują nam piękny efekt i pozwolą na zmniejszenie kosztów związanych z pielęgnację kwiatów.

Jednym z wielu atutów kwietnika DUOFLOR jest jego podwójne dno.

Dzięki kratce hydroponicznej w dolnej części kwietnika powstaje zbiornik na woda, o pojemności 4 l, którą rośliny mogą swobodnie, według zapotrzebowania pobierać.

Takie rozwiązanie techniczne przekłada się na zmniejszoną częstotliwość podlewania, brak nieprzyjętych kwiatów a co za tym idzie tańsze utrzymanie.

Drugim atutem kwietnika DUOFLOR jest możliwość umieszczenia na latarni jednego  kwietnika pod drugim co sprawi powstanie kwietnika kaskadowego, a co za tym idzie zwiększenie wizualnie bryły kwiatowej.

Kolejnym plusem kwietników jest materiał z jakiego są wykonane. DUOFLOR wykonany jest z blachy czarnej, ocynkowanej ogniowo, co wpływa na długoletnią żywotność. 

Każdy kwietnik jest malowany proszkowo na kolor zaproponowany przez klient, nawet pod dany kolor latarni miejskiej , dzięki temu kwietnik może stworzyć spójną część latarni.

4city-pl.eu