HomeAktualnościKwietniki Kaskadowe w naszych miastach

Kwietniki Kaskadowe w naszych miastach

Kwietniki kaskadowe.
Kwietniki kaskadowe TOP już na dobre zagościły i zadomowiły się w scenerii miejskiej naszych miast.
Efekt jaki uzyskamy przy ich pomocy zachwyca stałych mieszkańców jak i przyjezdnych.

 Będąc w podróżach biznesowych spotykam na deptakach czy rynkach owych miast piękne kompozycje kwiatowe w kwietnikach kaskadowych. Nie rzadko widok jaki ukazuje się moim oczom przechodzi moje najśmielsze oczekiwania, oczywiście pozytywnie. 

Moim skromnym zdaniem nie ma nic piękniejszego jak w słoneczny czerwcowy dzień zobaczyć na rynku w środku miasta dużo ludzi i biegające dzieci wokoło wielkiej konstrukcji kwiatów mieniącej się o kolorów i snującą piękną woń lata.

Ja, widząc taki widok czuję się naprawdę podbudowany i wdzięczny że jako firma mogliśmy się w pewnym stopniu przyczynić do uzyskania takiego wspaniałego efektu.


Dla mnie jak i dla pracowników 4 CITY najlepszym wyróżnieniem i motywację w tym co robimy są słowa jakie słyszymy z ust osób, które zajmują się zawodowo utrzymaniem zieleni miejskich:


" Miał Pan rację , kwietniki kaskadowe wprowadziły wiele pozytywnej energii i barwy na nasz deptak, a co najważniejsze deptak przestał być tylko szarym deptakiem. Dziękuję w imieniu mieszkańców"


Przykłady ukwiecenia Kwietników Kaskadowych w polskich miastach:


Płock


Świebodzin

Sędziszów

4city-pl.eu