HomeAktualnościKompleksowa Usługa

Kompleksowa Usługa

Usługi kompleksowego ukwiecenia konstrukcji kwietnikowych obejmują wszelką działalność od projektu po natychmiastowy efekt.

Zakup ukwieconych konstrukcji kwietnikowych pozwala w zaciszu firm ogrodniczych przygotować gotową konstrukcję. Dostarczając kwietnik na miejsce docelowe uzyskuj się natychmiastowy efekt aranżacyjny.  Stanowią one ciekawy element dekoracyjny, który pozytywnie wpływa na estetykę miasta.  


Ostateczny efekt jaki chcemy uzyskać przy odbiorze gotowej wierzy kwiatowej poprzedzony jest szeregiem działań mających na celu zadowolenie klienta.

Zaczynamy od projektu.

Na życzenie tworzona jest wizualizacja danego kwietnika, z wybranymi kwiatami, na wybranym miejscu docelowym. Po zatwierdzeniu przez odbiorcę rozpoczyna się proces pielęgnacyjny. Już w okresie wczesno-wiosennym nasadza się roślinności do mis kwietnika, aby sadzonki dobrze się ukorzeniły, ogrodnik dba o właściwy wzrost roślin dla uzyskania jak najlepszych efektów. Etap ten kończy się ok. 15 maja. Biorąc pod uwagę roślinność, najbardziej preferowany okres dostawy następuje po naszej polskiej „Zimnej Zośce” gdzie już po upewnieniu się, że nie nadejdą nocne przymrozki  kwietnik może być dostarczony pod wskazany adres.

Transport gotowego produktu w pełni ukwieconego, następuje po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym.

 

 


Kompleksowa usługa polecana jest przez m.in. władze oraz mieszkańców takich miast jak Sędziszów, Świebodzin, Płock.  Zarówno zamawiający jak i mieszkańcy zauważają , że w tak krótkim okresie – bo przecież w ciągu jednego dnia – miasto zmienia się diametralnie.

Szybki montaż, bez zbędnego sadzenia kwiatów na miejscu, jest dodatkowym udogodnieniem dal kupującego oraz dla przechodniów. Wszech otaczające różnobarwne kwiaty i intensywność zieleni napawa mieszkańców radością i cieszy oko.

W liście referencyjnym wystawionym przez Urząd Miejski w Świebodzinie możemy wyczytać „Prace w powyższym zakresie zostały wykonane wzorowe. Jednocześnie każdy etap realizacji wykonywany był z pełnym profesjonalizmem, co świadczy o bardzo dobrym przygotowaniu zawodowym zarówno pracowników jak i firmy (…)” zajmującej się w tym przypadku kompleksową usługą.  „Efekt osiągnięty dzięki ustawionym konstrukcjom powinien być najlepszą rekomendacją dla firmy” – czytamy dalej. Urząd Miejski w  Sędziszowie „(…) biorąc pod uwagę bezkonfliktową współpracę, jakość i terminowość wykonania usługi uważa, że firma (…) spełnia warunki stawiane firmom dostarczającym gotowe konstrukcje kwietnikowe, jak również wykonującym usługi kompleksowego ukwiecenia (…)”.

Z podkreśleniem ostatnich zdań w referencjach poleca usługę firmy. „Wybrane rozwiązanie spotkało się z aprobatą i pozytywnymi opiniami ze strony mieszkańców (…)” oraz „wzbudzają duże zainteresowanie turystów przebywających w naszym mieście.” (odp. Urząd Miejski Świebodzin, Urząd Miasta Sędziszów). Bo przecież nic nie jest lepszym wynagrodzeniem za wykonaną pracą jak uznanie i zadowolenie włodarzy i mieszkańców miasta.

 

KOMPLEKSOWA USŁUGA - zobacz film

 

4city-pl.eu