Molok

Pojemniki półpodziemne w systemie MOLOK®

NIE BUDUJ WIAT ŚMIETNIKOWYCH, WYBIERZ NOWOCZESNE, TAŃSZE I  EKONOMICZNE ROZWIĄZANIE, WYBIERZ SYSTEM MOLOK®!

MOLOK® to innowacyjny, bardzo popularny na zachodzie Europy, system zbierania odpadów do specjalnych pojemników półpodziemnych, które w dwóch trzecich umiejscowione są pod ziemią. To proste rozwiązanie daje o wiele więcej korzyści dla użytkownika niż tradycyjne pojemniki na odpady. Pojemnik półpodziemny może być zabezpieczony przed korzystaniem z niego osób nieupoważnionych przy pomocy klucza (montaż zamka) lub karty magnetycznej (możliwość ważenia odpadów i przypisania wagi do danej karty, system naliczania opłat). Naszymi klientami są między innymi: Ataner Developer, Budimex, Związek Gmin Zagłębia Miedziowego Polkowice, Miasto Oświęcim, Spółdzielnia Mieszkaniowa Zielone Wzgórze i wiele innych.

Galeria Produktu

View the embedded image gallery online at:
http://4city-pl.eu/index.php/molok#sigFreeId1617d597dc

Korzyści:

–  ekonomiczny

Duża pojemność pojemników pozwala na oszczędność miejsca i redukcję kosztów wywozu odpadów. Na pojemniki udzielana jest dziesięcioletnia gwarancja, produkty te charakteryzuje solidność wykonania i trwałość. Pojemniki MOLOK nie wymagają zadaszenia, nie ma potrzeby budowania wiat, co znacznie redukuje koszty. 

–  oszczędność miejsca

Pionowa konstrukcja pojemnika i umieszczenie dwóch trzecich pod ziemią pozwala zaoszczędzić miejsce przy zaoferowaniu większej pojemności. W pojemniku MOLOK 5 m3 mieści się tyle samo odpadów co w sześciu pojemnikach 1,1 m3, gdyż składowane pionowo śmieci ubijają się pod własnym ciężarem.Zaoszczędzone w ten sposób miejsce można z powodzeniem przeznaczyć na place zabaw dla dzieci, parkingi, czy inne miejsca użyteczności publicznej.

–  higieniczny

Dostęp do pojemnika jest łatwy i higieniczny. Lekka pokrywa wyposażona jest w różne udogodnienia dzięki, którym przechowywane odpady są zabezpieczone przed wiatrem, zwierzętami, a także przed wygrzebywaniem śmieci przez osoby niepowołane. Magnetyczne systemy zawiasów umieszczone pod pokrywą pozwalają na łatwe podnoszenie i zamykanie pojemnika. Pionowy system przechowywania odpadów powoduje ubijanie starszych odpadów, które gromadzone są na dnie pojemnika, gdzie obniżona pod ziemią temperatura spowalnia rozwój bakterii i minimalizuje nieprzyjemny zapach.

– bezpieczny

System MOLOK jest przyjazny i bezpieczny w użytkowaniu. Pojemniki wykonane są z polietylenu o dużej gęstości (PE HD) metodą rotacyjną, co zapewnia trwałość i szczelność . Waga pojemnika 5m3 to prawie 300 kg.

Pokrywa

Pokrywa wyprodukowana jest z polietylenu, dzięki czemu jest lekka i solidna. Otwiera i zamyka się niezmiernie łatwo. Wielkość pokrywy może być dostosowana do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta.

Kontener

Polietylenowy kontener jest całkowicie wodoodporny. Pokrywa znajduje się w odległości 1,10 metra nad ziemią.

Wkłady do pojemników MOLOK®

Wkłady wykonane są z wytrzymałych materiałów i zamocowane na aluminiowej obręczy wewnątrz pojemnika, otwierają się w momencie opróżniania kontenera.

1. Wkłady workowe – worki dwuwarstwowe, wykonane z trwałego materiału, dostosowane do rodzaju gromadzonych odpadów (także do szkła i metalu). Worek przytwierdzony jest na całej długości do solidnej obręczy aluminiowej.

2. Wkłady workowe z rezerwuarem na odcieki – worki dwuwarstwowe, wykonane z trwałego materiału, dostosowane do rodzaju gromadzonych odpadów (także do szkła i metalu) z rezerwuarem na odcieki. Worek przytwierdzony jest na całej długości do solidnej obręczy aluminiowej.

3. Wkład twardy – wytrzymały twardy wkład wykonany z polietylenu twardego z rezerwuarem na odcieki.

Pojemniki Półpodziemne

4city-pl.eu